Kamery a EZS

Naše služby

Spoľahlivosť a diskrétnosť je pre nás prvoradá.

Pred inštaláciou kvalitného alarmu je potrebné vidieť priestory, ktoré majú byť alarmom chránené. Len tak je možné zabezpečiť, že alarm bude nainštalovaný správne a bude spoľahlivo fungovať. Preto urobíme u Vás zdarma obhliadku, a na základe vašej predstavy a naších skúseností vám vypracujeme projektovú dokumentáciu. Obhliadku a projektovú dokumentáciu poskytujeme zdarma.

Certifikácia a záruky

Vlastníme certifikát o preškolení výrobcom alarmu a sme držiteľom technickej licencie

Certifikáty, ktorých sme držiteľom, sú zárukou toho, že sme autorizovaná spoločnosť na montáž zabezpečovacích systémov. Len inštalácie vykonané spoločnosťou s platnou technickou licenciou sú uznávané poisťovňami v prípade poistných udalostí.

 kamera

Venujeme sa ochrane kamerovým a zabezpečovacím systémom pre ochranu:

rodinných domov
zabezpečenie rodinných domov, na Slovenku je každých 40 minút spáchaná krádež vlámaním

bytov a bytových domov
zabezpečenie bytov a bytových domov a ich spoločných priestorov, prevencia kriminality a vandalizmu

chát a rekreácií
zabezpečenie chát a rekreačných objektov, celoročne neobývané sú ľahkým terčom kriminality

firiem a podnikov
obchody, kancelárie, sklady, výrobné haly, prevádzky, parkoviská...

obcí a miest
monitorovanie verejných priestranstiev, znižovanie kriminality, bezpečie pre obyvateľov Navrhujeme a inštalujeme kamerové systémy  tak, aby perfektne splnili potreby ochrany majetku a osôb. Tiež pomáhame odstrániť prípadne bezpečnostné nedostatky. A za toto všetko si účtujeme úplne normálne sumy. Presvedčte sa sami.

Zabezpečovacie systémy

Slúžia na rozpoznanie narušenia stráženého objektu kde signál narušenia odvádza na koncové zariadenie cez internet, mobilnú sieť alebo na externú fúkačku podľa požiadaviek zákazníkov.

Kamerové systémy

Zabezpečujú monitorovanie vnútorných a vonkajších priestorov a dozorovanie zabezpečených objektov rôznymi snímacími, prenosovými a záznamovými technológiami. Obraz odvádzaný na koncové zariadenie cez internet pre pohodlie domova (pc, tablet) ale aj do záznamového zariadenia pre prezeranie záznamov a detekcií pohybu s možnosťou pripojenia externého monitora a taktiež prezerania záznamov z pohodlia domova.
Taktiež sa venujeme:

EPS elektronická požiarna signalizácia

EZS elektronická zabezpečovacia signalizácia, v prípade EPS a EZS signál narušenia odvádzaný do externej fúkačky alebo zákazníkovi cez GSM( volanie na mobil, SMS) , WAN, LAN.

dochádzkové a prístupové systémy

audio - video - videotelefóny, vrátniky, prispieva k vyššej bezpečnosti osôb a majetku v priestoroch vstupných hál, objektov, rodinných domov a bytových jednotiek, pričom poskytuje komfort obsluhy týchto zariadení.

počítačové siete LAN a internet, prevádzame kompletné riešenie návrhu sieťovej infraštruktúry cez realizáciu štruktúrovanej kabeláži až po koncové zariadenia s možnosťou dodávky jednotlivých sieťových a PC komponentov. Možnosť zriadenia konektivity na internet.

 

 

HOT-LINE & TECHNICKÁ PODPORA: +421 948 696 080
Po - Pia od 7:00 do 20:00 / Víkendy a sviatky od 9:00 do 17:00

OravaSK s.r.o.

Vavrečka 93
029 01 Vavrečka

IČO: 48 293 415
IČ DPH: SK2120117274

Zapísaná v OR Okr. súdu v Žiline Oddiel: Sro,
vložka č. 64253/L, prejsť na výpis OR >>

Nájdete nás aj na Facebooku:

Vzdialená pomoc